Scroll To Top
Riešenia
jump

Bezpečnosť pracovníkov a materiálu

Obávate sa o bezpečnosť Vašich pracovníkov ktorá pracujú v priestoroch kde ich celý deň nevidíte?

Obávate sa o bezpečnosť Vašich pracovníkov ktorá pracujú v priestoroch kde ich celý deň nevidíte?Pomôžeme Vám s riešením tohto „ManDown“ problému výberom vhodných zariadení podľa Vašich požiadaviek na kvalitu spracovávaných informácií o pohybových aktivitách alebo o zdravotnom stave pracovníkov vykonávajúcich svoju prácu na život ohrozujúcich miestach.

Možné varianty riešenia tejto problematiky:

  • formou prepojenia PSIM systému napr. so zdravotníckym SW, personal tracking systémom
  • priamym pripojením technických prostriedkov vo forme bio senzorov, dostupné sú zariadenia vo forme náramkov, hodiniek, visačiek pracujúcich na báze priameho snímania vybraných životných funkcii sledovaného objektu alebo na báze sledovania pohybu objektu (cez akceleračný senzor)
  • riešenia s využitím mobilných telefónov a špecializovaných aplikácii

Tieto riešenia bývajú doplnené aj o snímanie pozície monitorovanej osoby v priestoroch aj mimo nich.

Potrebujete sledovať pohyb materiálu v rámci organizácie?

Potrebujete sledovať pohyb materiálu v rámci organizácie?Navrhneme Vám optimálny systém označovania a evidencie komponentov vstupujúcich a vystupujúcich z výroby. Naše riešenie Vám poskytne presné informácie kde sa polotovary alebo hotové výrobky práve nachádzajú a koľko ich aktuálne máte vo Vašich skladoch. Prinesie Vám to úsporu vo Vašich financiách a odstráni disproporcie medzi účtovnou evidenciou a fyzickým stavom skladov.

Potrebujete spočítať osoby alebo vozidlá
nachádzajúce sa v danom priestore?

Potrebujete spočítať osoby alebo vozidlá nachádzajúce sa v danom priestore?Systém na základe pohybov pred čítacími zariadeniami (momentálne sa najviac využíva CCTV technológia) vypočítava množstvo objektov prechádzajúcich priestorom. Tieto údaje je následne možné porovnávať s napríklad počtom predaných vstupeniek alebo využiť v oblasti marketingu (kedy reklamu alebo billboard uvidí najväčšie množstvo osôb), prípadne pre účely lepšieho plánovania pracovných zmien (v čase, kedy je najviac zákazníkov sa posilní zmena v prevádzke).

Späť

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x