Scroll To Top
Skúsenosti v oblasti implementácie softvérových RIEŠENÍ

jump

O nás

ČÍM SA ZAOBERÁME?

RIEŠENIA
Vývoj a podpora informačného systému na správu fyzickej bezpečnosti (PSIM systém)
VÝVOJ SOFTVÉRU
Vývoj zákaznícky orientovaných informačných systémov a ich integrácia podľa požiadaviek zákazníkov
SLUŽBY
Poskytovanie expertných konzultácií, analytických, návrhárskych aj programátorských služieb spojených s dodávkou informačných systémov a príslušných hardvérových komponentov
 
 
 
 

Aké sú naše vízie a hodnoty?

SPÁJAME MYŠLIENKY A TECHNOLÓGIE

SPÁJAME MYŠLIENKY A TECHNOLÓGIEHovorí sa, že geniálne veci sú vždy jednoduché. Najradšej prepojujeme jedinečné samostatne fungujúce veci pomocou softvérových riešení do ucelených funkčných celkov.

 

TEAM ĽUDÍ

TEAM ĽUDÍNašu spoločnosť staviame na profesionalite. Sme team spolupracovníkov, ktorí profesionálne rástli v IT oblasti počas viacej ako dvoch desaťročí. Máme medzi sebou profesionálov z rôznych oblastí softvérového vývoja, podpory zákazníkov ako aj skúsených manažérov s množstvom úspešne zrealizovaných projektov pre rôzne typy zákazníkov, ktorí majú praktické skúsenosti s riadením vývoja softvéru a manažovali veľké IT projekty na Slovensku aj v zahraničí.

 

EFEKTIVITA

EFEKTIVITAPri riešení problémov pre našich zákazníkov ako aj v dodávateľsko-odberateľskej komunikácii preferujeme vždy pozitívny a progresívny prístup smerujúci k vyriešeniu požiadaviek. Nami navrhnuté riešenia okrem svojich úžitkových vlastností zohľadňujú aj požiadavky zákazníkov aby im ušetrili prvotné investičné výdavky aj budúce náklady na prevádzku informačných systémov. Výber nášho softvérového riešenia je zárukou ochrany Vašich budúcich investícií do IT.

 

SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ

SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤV našej IT spoločnosti si vážime všetkých zákazníkov. Zároveň na základe našich praktických skúseností vieme, že vývoj softvéru je komplexná vysoko odborná činnosť ovplyvnená množstvom vnútorných aj vonkajších faktorov, ale napriek tomu na základe našich historických skúseností Vám garantujeme, že projekt implementácie informačného systému vždy dotiahneme do úspešného konca, bez ohľadu na množstvu úloh, ktoré v priebehu implementácie spoločne musíme zvládnuť. Garanciou sú naši spolupracovníci a ich pozitívne postoje pri riešení problémov v prospech zákazníkov a to aj za cenu našich zvýšených interných nákladov. Podstatné pre nás je mať spokojných zákazníkov a partnerov, ktorí sa k nám vracajú s novými požiadavkami.

AKÉ SÚ NAŠE ZÁSADY?

  • Máme záujem dodávať pre Vás optimálne IT riešenia, ktoré pokryjú Vaše požiadavky a potreby.
  • Chceme sa stať Vašimi dlhoročnými partnermi pre oblasť IT
  • Vždy nás budú zaujímať Vaše podnety, aby sme mohli neustále vylepšovať naše spoločné riešenia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x