Scroll To Top
Vývoj softvéru
 

VÝVOJ SOFTVÉRU

Špecifický vývoj softvéru na zákazku

Špecifický vývoj softvéru na zákazku Prenechajte riešenie Vašich špecifických IT problémov na komunikáciu s nami. Veríme, že naše skúsenosti budú prínosom od úvodných fáz pri diskusií o Vašich problémoch cez konzultácie k možným alternatívam ich riešenia až po komplexný návrh konkrétneho riešenia s návrhom hardvérovej infraštruktúry aj so zohľadnením všetkých súvislostí, ktoré majú dopad na úspešné vyriešenie problémov. Ak s našim návrhom budete spokojní, tak Vám vieme predstaviť a nasadiť pre potreby otestovania celého riešenia aj pilotné riešenie. Po jeho odsúhlasení a zapracovaní pripomienok Vám dodáme hotové riešenie. Samozrejmosťou je záručná a pozáručná podpora hotového zákazkového softvéru s ďalším rozvojom riešenia.

jump

Zistite viac

 

Dokument manažment systémy (DMS) alebo customer relationship management (CRM)

DMS

Dokument manažment systémy (DMS) alebo customer relationship management (CRM)Pomôžeme Vám zmeniť internú komunikáciu medzi spolupracovníkmi vo Vašej organizácii a tým zefektívniť fungovanie Vašej organizácie v duchu aktuálnych IT trendov. Bude stačiť ak sa poradíte s našimi konzultantmi o tom ako sa dá úspešne nahradiť posielanie dokumentov medzi Vašimi spolupracovníkmi pomocou príloh e-mailov za ukladanie a zdieľanie týchto dokumentov v jednotnom cloudovom úložisku a to bez potreby ich mailovania. Zmenou doterajšej filozofie mailovania dokumentov získate prehľad vo Vašich dokumentoch uložených na jednom bezpečnom mieste a prístupných pre všetkých spolupracovníkov. Možno zistíte, že po zavedení elektronických procesov nad týmito dokumentami už fyzické papiere vo Vašej organizácii ani nepotrebujete.

CRM

Moderné spoločnosti dnes potrebujú neustále zvyšovať svoju úspešnosť pri hľadaní nových zákazníkov aj pri uzatváraní obchodných príležitostí. Jedným z riešení je mať dobre navrhnutý a naimplementovaný CRM systém, ktorý Vám poskytne vyhodnotenie a reporty o efektivite obchodných príležitostí podľa rôznych ukazovateľov.

Po získaní nových zákazníkov potrebujú firmy dnes aj zvyšovať spokojnosť týchto zákazníkov a udržať si ich vo svojom portfóliu čím najdlhšie. CRM systém slúži na podporu existujúcich zákazníkov aj na získavanie nových zákazníkov napr. prostredníctvom cielených marketingových kampaní.

CRM systém Vám pomôže celkovo zefektívniť obchodné procesy a znížiť náklady na distribúciu jednotných informácií o Vašich klientoch medzi pracovníkmi Vašej spoločnosti.

jump

Zistite viac

 

Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie Doprajte Vašim pracovníkov operatívnosť a voľnosť napr. tým, že im schválite dovolenku alebo priepustku cez Váš smartphone. Môžete im uľahčiť ich pracovný deň napr. operatívnym odsúhlasením nákupu drobného investičného majetku pre potreby ich každodenného fungovania podľa Vašich firemných pravidiel a to aj v prípade, že práve budete na služobnej ceste.

Zistite viac

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x