Scroll To Top
Riešenia
jump

Dochádzka a sledovanie výkonov

Potrebujete vyriešiť evidenciu dochádzky Vašich zamestnancov?

POTREBUJETE VYRIEŠIŤ EVIDENCIU DOCHÁDZKY VAŠICH ZAMESTNANCOV?Vyriešime Vám tento problém od plánovania dochádzky vrátane zmennosti Vašich pracovníkov cez evidenciu dochádzky a rôzne prerušenia práce až po elektronizáciu prenosu informácií o dochádzke do Vášho mzdového softvéru s vytvorením reportov. Celé riešenie Vám vieme dodať na kľúč aj ako online službu, bez potreby inštalácie softvéru u Vás. Vašou jedinou úlohou bude zvoliť si typ vstupného zariadenia (dochádzkový terminál, tablet, biometrický snímač).

Chcete rozšíriť evidenciu Vašich pracovníkov
o sledovanie ich výkonov/nákladov?

CHCETE ROZŠÍRIŤ EVIDENCIU VAŠICH PRACOVNÍKOV O SLEDOVANIE ICH VÝKONOV/NÁKLADOV?Tak ako na jednej strane sa dajú využiť vstupy z prístupového systému na evidenciu dochádzky je možné vďaka modulu výkonov rozšíriť evidenciu vstupov o dôvod prípadne priamo poskytnúť zo systému výstup výkonov jednotlivých zamestnancov na základe evidencie na termináloch alebo aj virtuálnej evidencie (napríklad prostredníctvom mobilného zariadenia).

Toto riešenie je vhodné všade, kde je záujem detailne evidovať výkon na úlohách vzhľadom k projektom alebo nákladovým strediskám. Údaje je možné spracovať a exportovať do iných systémov (projektový manažment, účtovníctvo, atď..) Možnou modifikáciu riešenia je aj pre organizácie, ktoré prenajímajú priestory na základe detailnej evidencie nákladov vykazovať náklady ci už paušálne (prenájom bez ohľadu na využitie) tak aj presne (v okamžiku použitia prostriedkov sa vykáže presný čas použitia).

Späť

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x