Scroll To Top
Komplexný bezpečnostný a technologický monitoring

jump

Komplexný bezpečnostný a technologický monitoring

dott

Potrebujete si byť istý bezpečnosťou priestorov v ktorých sa pohybujete Vy aj Vaši spolupracovníci?

POTREBUJETE SI BYŤ ISTÍ BEZPEČNOSŤOU PRIESTOROV V KTORÝCH SA POHYBUJETE VY AJ VAŠI SPOLUPRACOVNÍCI ?Vybudujeme Vám komplexný bezpečnostný informačný systém v ktorom budú integrované také systémy ako sú PSN (poplachový systém narušenia), EPS (elektronický požiarny systém), CCTV (kamerový systém) aj SKV (systém kontroly vstupu). O všetkom môžete mať prehľad z ľubovoľného mobilného zariadenia napr. aj zo svojho smartphónu ale aj z ľubovoľného miesta, kde je dostupný internet.

Nami ponúkaný PSIM systém pozostáva aktuálne z 18 modulov, čím mate zabezpečený prakticky neobmedzený rozvoj systému do budúcnosti

Neviete si poradiť s automatizáciou odpočtu
nameraných veličín napr. elektrickej energie?

NEVIETE SI PORADIŤ S AUTOMATIZÁCIOU ODPOČTU NAMERANÝCH VELIČÍN NAPR. ELEKTRICKEJ ENERGIE?Využijeme naše skúsenosti s riadením a monitorovaním inteligentných budov (HVAC= heating, ventilation, air-condition) a skúsenosti získané pri projektoch v oblasti monitoringu fotovoltaických elektrární kde sme vyriešili problematiku odosielania odčítaných hodnôt do centrálnych monitorovacích systémov ako sú SEPS (Slovenská elektrizačná a prenosová sústava) a OKTE (Organizátor krátkodobého trhu s elektrinou). Podobné riešenia Vám vieme ponúknuť aj na odpočet iných veličín.

Späť

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x