Scroll To Top
Skúsenosti v oblasti implementácie softvérových RIEŠENÍ

jump

Skúsenosti v oblasti VÝVOJA SOFTVÉRU

Okrem toho, že sa dlhodobo podieľame na vývoji PSIM systémov, vieme tiež profesionálne riešiť aj IT témy so zameraním na vývoj zákaznícky orientovaných informačných systémov podľa požiadaviek zákazníkov, ktoré riešime pre našich koncových zákazníkov alebo formou subdodávok služieb pre veľkých IT dodávateľov.

VYTVÁRAME KVALITNÝ SOFTVÉR

Softvér ušitý na mieru je taký kvalitný do akej hĺbky dokáže jeho autor pochopiť a zvládnuť špecifické problémy zákazníka. S našim teamom profesionálnych spolupracovníkov Vám vytvoríme kvalitný zákaznícky softvér.

TYPICKÉ RIEŠENIA, KTORÉ VIEME DODAŤ PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

  • Dodávka špecializovaných softvérových riešení (napr. monitorovanie a sledovanie prenosu veličín alebo pohybu materiálov, sledovanie výkonov, počítanie osôb/vozidiel, dopravné riešenia)
  • Dokument manažment systémy (DMS) t.j. softvér zameraný na elektronický obeh, spracovanie a ukladanie dokumentov (platforma Microsoft, GoogleDocs, Alfresco a iné ...)
  • Customer Relationship Management systémy(CRM) t.j. softvér určený na evidenciu vzťahov s aktuálnymi aj potenciálnymi zákazníkmi a podporu obchodných a marketingových procesov vo firmách
  • Vývoj mobilných aplikácií (platforma iOS, Android, Microsoft, ...)

Späť

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x